צמוד לצומת רעננה / כפר סבא / הוד השרון

אודות

דנה זקס Lic.Ac

מומחית לרפואה סינית

אם הגעת לקרוא עלי בטח יהיה מעניין אותך לשמוע מי אני ומה יש לי להציע לך ואיך הגעתי לכל זה….

שמי דנה זקס – מומחית  לדיקור סיני, צמחי מרפא סינים, פטריות מרפא, ותזונה סינית.
עוסקת בטיפול משנת 2002 ומטפלת ברפואה סינית משנת 2005.
טיפלתי במאות אנשים ומכל מטופל השכלתי.

אינני יודעת עליך דבר, אבל בראש ובראשונה, מעבר לכלים הטיפוליים הטכניים, כדי לאבחן אותך אני קודם כל מקשיבה לך, מקשיבה לך בגובה העיניים ומחפשת איתך יחד את התשובות. ככל שתהיה/תהיי פתוח/ה וכנה נוכל למצוא יחד את הפתרון האולטימטיבי לכאב שלך או לבעיה ממנה את/ה סובל/ת.

אני מאמינה שרגישות גבוהה כלפי המטופל בשילוב מקצועיות– הם אלה שיוצרים את הריפוי. כשאדם מגיע אלי אני מתבוננת בו כמכלול ולא רק על הכאב עליו הוא מתלונן או הבעיה שמטרידה אותו. יש גורמים נוספים למחלה ולכאב ואותם אני מחפשת והמטרה היא לטפל באדם ובשורש הבעיה, עם כמה שפחות תופעות לוואי.

איך הגעתי להיות מטפלת ברפואה סינית?

הגעתי לרפואה הסינית כמטופלת לאחר 6 שנים של כאבים בברך שנפגעה בתאונת דרכים קלה בה הייתי מעורבת. זה הקשה עלי מאוד בעבודתי כמדריכת טיולים. הייתי מועמדת לניתוח אבל שמעתי שטיפול בדיקור יכול לעזור לי.
לאחר מספר טיפולים על פני 3 חודשים עברו הכאבים וכמובן שלא נותחתי!

אני מזמינה אותך ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון בדרך לריפוי. זה עובד! אני רואה את זה בקליניקה שלי יום יום.

ההכשרות המקצועיות שלי:

2001-2006 – מכללת "ג'נסיס" + "סמינר הקיבוצים" כולל התמחות בכללית רפואה משלימה
2006 – התמחות בסין  בבתי חולים ואוניברסיטאות הערים צ'נגדו והאנגז'ו
2005 – התמחות בבית חולים "אסף הרופא"
2012 – התמחות בתזונה סינית מקרוביוטית ,מכללת "ברושים"

אודות המרכז

החזון של מרכז התפתח באופן טבעי במהלך השנים. ראיתי שאני מצליחה לפתור בעיות שונות על ידי טיפולי רפואה סינית אבל הבנתי גם שישנה כימיה בין המטופלים שלי לבין סוג הטיפול שבו בחרו. לעתים ראיתי מטופלים שמתחברים למספר סוגי טיפולים ובו זמנית טופלו בכמה שיטות. אני מאמינה שיש הרבה דרכים לטפל בבעיה כלשהי ורפואה סינית היא אחת מהן. אדם לא צריך לחיות עם הסבל אלא צריך למצוא את הפתרון לסבל. לעיתים דרך אחת שעבדה לאדם אחד לא בהכרח תעבוד לאדם אחר ועלינו לחפש את הפתרון לסבל ולחיות באיכות חיים גבוהה.

במרכז מגוון כלים לטיפול מהרפואה הסינית

דיקור, צמחי מרפא , תזונהטווינה, וטיפולים אחרים שנעשים ע"י מטפלים מומחים, כגון: רפלקסולוגיה, שיאצו , עיסוי רפואי, עיסוי נשים הרות ועוד.

אני מאמינה כי שילובן של שיטות טיפול אלו יעילות ביותר לריפוי עמוק ונותנות מענה שלם במקום בו לעיתים לרפואה הקונבנציונאלית אין מענה או שהמענה הוא חלקי. טיפולים אלו משפיעים על הגוף והנפש כיחידה אחת, והמטפלים במרכז הינם בעלי רגישות גבוהה ומקצועיות כאחד, על מנת לדייק בטיפול ובכך להביא לריפוי אמיתי.