צמוד לצומת רעננה / כפר סבא / הוד השרון

רפואה סינית

למה רפואה סינית?

הרפואה הסינית הינה רפואה עתיקה מאוד שמביאה איתה המון ידע וניסיון.
במהלך השנים יוצאים עוד ועוד מחקרים המוכיחים את יעילותה. זוהי רפואה טבעית, ללא התערבות כימית, ללא תופעות לוואי ומטרתה לגרום למערכות גופינו להגיע לאיזון ובכך לרפא את עצמו. לא בכדי ב 20 שנה האחרונות היא סללה את דרכה לארצות המערב ונכנסה לקופות החולים ולבתי החולים.

מתי לפנות לטיפול ברפואה סינית:

  • כאשר אדם סובל מחוסר תפקוד או מחלה
  • כאשר רוצים לטפל בשורש הבעיה ולא רק לקחת תרופות שעוזרות רק סימפטומטית.
  • כאשר לרפואה המערבית אין פתרון לבעיה, או שהיא אינה מזהה את הסימפטום כבעיה מאובחנת (ולכן לא נותנת פתרון)
  • כאשר קיימת בגוף תחושת חוסר איזון, מתח, עייפות, אי נוחות, השמנה ועוד.
  •  לתחזוקה שוטפת, או כרפואה מונעת לפני ההתקף הבא…

באילו תופעות הרפואה הסינית יודעת לטפל?

בעיות אורתופדיות, מחלות ילדים,  בעיות נוירולוגיות, בעיות גניקולוגיות, במערכת חיסון חלשה, בעיות במערכת העיכול, בעיות שינה, בעיות עור תופעות גיל המעבר, בנשים בהריון ועוד

איך מתבצע האבחון?

האבחון מתבצע באמצעות תשאול יסודי של המטופל אודות אורח חיו ואודות הבעיה ממנה הוא סובל, מגע בדופק, התבוננות במטופל, התייחסות לסימנים שמופיעים על הלשון ולעיתים גם באמצעות ריח. בנוסף ישנה התייחסות לממצאים בבדיקות רפואיות ולנטילת תרופות.

כמה טיפולים אני צריך וכמה זמן זה ייקח?

ההצלחה בטיפול ברפואה סינית קשורה באופן הדוק לאבחון נכון של המטפל וטיפול נכון, אולם יש לקחת בחשבון שישנן תופעות מהן סובל המטופל תקופה ארוכה וממושכת. במצב כזה יתכן ומספר הטיפולים יהיה גדול יותר מאשר בעיה שהופיעה לאחרונה והמטופל פנה לטיפול לאחר תקופה קצרה. לכן חשוב להיעזר בסבלנות.

הרפואה הסינית כוללת בתוכה: דיקור סיני (אקופונקטורה), טיפול באמצעות צמחי מרפא סינים, תזונה סינית וטווינה-פיזיותרפיה סינית